BITS workspace gaat door!

Flexwerken in Tech Campus De School

Heb jij een jonge, creatieve en bovenal succesvolle onderneming met één, twee of zelfs meer medewerkers?   Dan pas jij perfect bij De School! Een levendige, moderne omgeving waar alles binnen handbereik is.

Voorheen was daar BITS workspace. Hier werkten ondernemers al vanaf één dag in de week aan hun onderneming en konden sparren met collega-ondernemers waar nodig. Ditzelfde concept wordt voortgezet in Tech Campus De School. Een levendige, moderne omgeving waar alles binnen handbereik is. Zoals afspreken met klanten of collega’s, lunchen in de aula of sparren met andere ondernemers.

Werken in een dynamische omgeving

Een Schoolabonnement op maat!

BITS workspace gaat door in Tech Campus De School! Heb jij een jonge, creatieve en bovenal succesvolle onderneming met één, twee of zelfs meer medewerkers? Dan pas jij perfect bij De School! Een levendige, moderne omgeving waar alles binnen handbereik is. Zoals afspreken met klanten of collega’s, lunchen in de aula of sparren met andere ondernemers.

De School biedt een aantal Schoolabonnementen die uiteraard naar behoefte af te sluiten zijn. Zo werk je al vanaf één dag in de week vanuit De School voor maar € 100,- per maand met het Studiedag-abonnement. Ook twee dagen in de week (deeltijd) en een vast werkplek voor een hele week (voltijd) zijn mogelijk. 

Wil jij meer weten over onze Schoolabonnement? Neem dan contact met ons op via info@deschool.tech

Bekijk hier de Schoolabonnementen en word lid!