9 september was de dag!

Geslaagde kick-off FIRST Tech Challenge

Op zaterdag 9 september reisden wij met ons FIRST Tech Challenge-team af naar het mooie Eindhoven voor de kick-off van de challenge. Zo'n 500 andere deelenemers waren ook van de partij. Ons team volgden diverse masterclasses én kregen de officiële opdracht te horen. Een top dag!

De presentatie van de challenge!

Vanaf 13.30 wordt de opdracht van dit jaar uitgelegd!

De FIRST Tech Challenge (FTC®) is een van de drie robotcompetities van FIRST. FTC Nederland is opgericht in 2016 en toen gestart met 10 teams. In de FIRST Tech Challenge (FTC®) moeten teams een robot ontwerpen, bouwen en programmeren die zowel bestuurd moet worden, maar ook autonoom moet kunnen bewegen.

Team De School

Vanuit Tech Campus De School formeren wij één team met jongeren uit de gemeente Kaag en Braassem die meedoen aan de challenge in 2023-2024. Een team bestaat uit minimaal 6 en maximaal 15 kinderen van 12 tot 18 jaar. Dit zijn dus middelbare scholieren van zowel vmbo, havo, vwo, mbo en hbo. 

Na deze kick-off komt het team vanaf nu iedere dinsdagavond van 17.00 tot 20.00 uur samen in het Makerlab om te oefenen, trainen en bouwen met elkaar. Op zaterdag 24 februari 2024 vindt de grote wedstrijd plaats waarin gestreden wordt tegen de robots van de andere teams. Na de wedstrijd in februari 2024 blijft het team bij elkaar. Zo kunnen onze techneuten regelmatig bij elkaar komen in het Makerlab om te knutselen, oefenen of masterclasses te volgen. 

Inschrijven

Is programmeren op jouw lijf geschreven óf ben je ouder dan 18 en wil je graag op een andere manier jouw steentje bijdragen in de organisatie? FTC heeft diverse teams die helpen om de wedstrijd beter te maken. Denk hierbij aan een strategieteam, bouwteam, logistiek team en marketingteam. Wij willen jou er graag bij hebben. Geef je snel op!

Schrijf je hier in!